Výroba pánskeo a dámskeho ošatenia

O spoločnosti

Naša predajňa, otváracie hodiny: Po - Pi : 12,00 - 15,30 hod.

Naša predajňa, otváracie hodiny: Po – Pi : 12,00 – 15,30 hod.

Spoločnosť YANICK sa zaoberá výrobou a predajom úpletového dámskeho a pánskeho vrchného ošatenia. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1996. Počas týchto rokov nazbierala bohaté skúsenosti v oblasti vývoja a výroby vrchného ošatenia.

Spoločnosť ponúka vlastnú kolekciu, ale taktiež  realizuje objednávky podľa požiadaviek a návrhov zákazníkov. Všetky naše výrobky sú vyrábané na kvalitných šicích a strihacích zariadeniach. Ako jedná z mála firiem realizujeme šitie aj malých sérií za dostupné ceny. U nás Vaše predstavy pretvoríme do konkrétnych modelov a tvarov, medze nie sú kladené ani vo výbere úpletov a ich farebnosti. Môžete si vybrať zo širokej škály úpletov a farieb.

V prípade že tieto nespĺňajú Vaše požiadavky vytvoríme receptúru na Vami požadovanú farbu. Taktiež si môžete dodať vlastný materiál a my ho následne spracujeme podľa Vašich požiadaviek. Ako ďalšia neohraničená možnosť je tvorba potlače a výšiviek, alebo kombinácia potlače s výšivkou, buď podľa Vami dodaného návrhu alebo ponukou našich návrhov.

Certifikáty